Mojca Rode

Na vrhu nič novega: Rodetova pred Šemetovo
ponedeljek, 5. maj 2008 ob 10:55
Na državnem prvenstvu v ritmični gimnastiki je v športni dvorani Krim na Galjevici vnovič zmagala Mojca Rode pred Tjašo Šeme, tretja pa je bila Pia Arhar.

Mojca Rode znova prvakinja
ponedeljek, 5. maj 2008 ob 00:40
Ljubljana - V Športni dvorani Krim na Galjevici je potekalo državno prvenstvo v ritmični gimnastiki. Predstavile so se tekmovalke vseh kategorij, od mlajših deklice pa do članic.

Nova zmaga Kanajevi, Rodetova 25.
nedelja, 20. april 2008 ob 17:48
Mlada ruska telovadka Ženja Kanajeva je zmagala na svetovnem pokalu v Portimau. Edina slovenska predstavnica Mojca Rode je med 42 telovadkami pristala na 25. mestu.

Kanajeva najuspešnejša telovadka
nedelja, 13. april 2008 ob 17:15
Rusinja Ženja Kanajeva je na Šalamunovem memorialu v Mariboru sobotni zmagi v mnogoboju dodala še tri zlate in eno srebrno kolajno. Mojca Rode je bila v finalu z obročem deveta.

Po počitku v Lukni
četrtek, 10. april 2008 ob 10:00
Mojca Rode je svojo športno pot pričela že pri petih letih, ko so jih v vrtcu obiskale trenerke športne ritmične gimnastike, testirale njeno gibljivost in jo povabile na treninge. Ritmika ji je bila v tistem času že znana tudi s televizije, ko je spremljala dekleta in se čudila trakovom, ki...

Mojca Rode neuspešno
sreda, 19. september 2007 ob 23:58
Ruske telovadke imajo za zdaj na 28. svetovnem prvenstvu v ritmični gimnastiki popoln izkupiček, saj so dvema zlatima kolajnama danes dodale še tri. Branilka naslova Olga Kapranova, evropska...

Rodetova ne bo videla Pekinga
sreda, 19. september 2007 ob 20:40
Mojca Rode je na SP-ju v ritmični gimnastiki v grškem Patrasu mnogoboj končala na 45. mestu in s tem ostala brez nastopa na OI-ju v Pekingu.